MEBLE GABINETOWE

MEBLE GABINETOWE NA ZAMÓWIENIE

Meble wykonywane na zamówienie to najbardziej funkcjonalny oraz opcjonalny wariant zagospodarowania nie tylko pomieszczeń gabinetowych, ale także pracowniczych, managerskich oraz innych jak kuchenne czy socjalne. Meble wykonywane na zamówienie dopasowywane są do wymiarów pomieszczeń użytkowych co pozwala na pełne wykorzystanie ich funkcjonalności. Przy pomocy wykonanych wcześniej projektów wnętrz poprzez ich aranżacje np. w formacie 3D możemy bardzo dokładnie dopasować meble do wymaganej specyfiki nie tylko pod względem wymiaru, ale przede wszystkim pod względem wyglądu.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE VASA

Ergonomiczne meble gabinetowe Vasa maksymalnie zwiększają funkcjonalność nowoczesnych gabinetów. Meble Vasa to przede wszystkim narzędzie pracy. Współczesny design systemu jest tylko dodatkiem do jego walorów użytkowych. Szeroki wachlarz wariantów biurek, oraz rozwiązań i możliwości produkcji pod wymiar gwarantują optymalne zagospodarowanie przestrzeni nawet najbardziej wymagających pracowników. Duża ilość mebli uzupełniających stanowiących komplet do standardowego stanowiska pracowniczego pozwala ponadto na stworzenie każdemu użytkownikowi indywidualnego miejsca pracy przy utrzymaniu jednolitej stylistyki całego wystroju gabinetu.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE PRIZM

Prezentowany system meblowy to zarówno meble gabinetowe, managerskie oraz pracownicze. Bogata ilość brył meblowych i rozwiązań pozwala przystosować ten system meblowy do każdego pomieszczenia nadając mu często charakter mebli gabinetowych, ale również tradycyjnych lekkich mebli pracowniczych. Meble gabinetowe to wyraz prestiżu oraz funkcjonalność zaspakajająca w pełni biznesowe potrzeby potencjalnego użytkownika. Możliwość dowolnej konfiguracji oraz dostosowania wymiarów na życzenie użytkowania pozwala na zastosowanie tych mebli do wyposażenia każdego charakteru pomieszczenia.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE MERITUM

Prezentowany system meblowy to zarówno meble gabinetowe, managerskie oraz pracownicze. Bogata ilość brył meblowych i rozwiązań pozwala przystosować ten system meblowy do każdego pomieszczenia nadając mu często charakter mebli gabinetowych, ale również tradycyjnych lekkich mebli pracowniczych. Meble gabinetowe to wyraz prestiżu, oraz funkcjonalność zaspakajająca w pełni biznesowe potrzeby potencjalnego użytkownika.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE KOSMO

Meble gabinetowe to wyraz prestiżu, oraz funkcjonalność zaspakajająca w pełni biznesowe potrzeby potencjalnego użytkownika. Proponowany system gabinetowy to rozwiązanie oparte na zabudowie płytowej o grubości 36 mm, z dodatkami drewna lub elementami aluminium. Wszechstronność propozycji systemów, ich bogata możliwość konfiguracji, oraz szereg innowacyjnych rozwiązań daje możliwość wyposażenia według własnych potrzeb i upodobań. System ten oferuje również biurka na nogach drewnianych, ramowych typu alu, oraz metalowych w kształcie pierścienia. System ten mogą wzbogacać dodatki z hartowanego szkła lub laminatu. Prezentowany system mebli gabinetowych łączy klasyczną stylistykę z nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne, nie ustępują ergonomicznym, zapewniając komfort użytkowania mebli podczas spotkań, konferencji jak i codziennej pracy. To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, który ceni połączenie prestiżu i indywidualności z wygodą pracy.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE BADEN

To propozycja klasycznego systemu mebli gabinetowych. Tradycyjny kształt i funkcjonalność oraz przestronność to główne atuty tego systemu. Blaty biurek i stołów wykonane są z podwójnej płyty melaminowanej w standardzie kolorze orzecha, ciemnej gruszy oraz venge co podkreśla gabinetowy charakter mebla. Gabinet osiada w swojej ofercie różne typy szaf, regałów, kontenerów, stołów konferencyjnych, co zapewnia duże możliwości różnorodnej aranżacji gabinetu. Obszerne i komfortowe biurka gabinetowe z możliwością zastosowania dostawek stwarzają możliwość wyposażenia eleganckiego gabinetu.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE BOSTON

Ekskluzywne meble gabinetowe o nowoczesnym designie, powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na ostrych, futurystycznych bryłach. Minimalistyczna forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3D, wysokopołyskowe akryle, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE FOCUS

Nowoczesne meble gabinetowe o nowatorskim designie, powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na futurystycznych bryłach. Wyróżniająca je od innych mebli tego typu forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3d, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE GABINETOWE FUNDAMENTAL

Meble gabinetowe Fundamental to nowoczesne wzornictwo, masywna konstrukcja i najwyższy standard wykonania. Cechą wyróżniającą serię menedżerskich biurek i szaf jest zastosowanie płyt o zwiększonej grubości oraz charakterystyczne ozdobne dystanse na łączeniach płaszczyzn mebli. Fundamental został zaprojektowany by sprostać wymaganiom kadry kierowniczej dla której ważny jest zarówno aspekt wizualny mebli, podkreślenie powagi i dostojności miejsca, jak i funkcjonalność gabinetowych aranżacji.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!