MEBLE PRACOWNICZE

MEBLE BIUROWE CITI

Meble biurowe CITI to tanie i dostępne w krótkim terminie wyposażenie biura w podstawowe modele biurek i szaf pracowniczych. Biurka CITI są dostępne z blatem prostokątnym lub kształtowym. Szafy występują jako zamykane na klucz, lub otwarte i półotwarte regały. Jakość ekonomicznym mebli nie różni się zanadto od systemów droższych, a ich atrakcyjna cena wynika z prostej stylistyki i ogromnej popularności. Wykonywane są w różnych grubościach płyt od 18 mm do nawet 36 mm.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!

MEBLE BIUROWE CLASIC

Biurka biurowe Clasic są przygotowano w kilku wersjach funkcjonalnych i stylistycznych, są zarówno biurka proste jak i kształtowe, klasyczne biurka na podstawie płytowej oraz nowoczesne modele biurek na stelażu metalowym. Istnieje możliwość aranżacji wielostanowiskowych układów biurek i organizowanie konkretnych przestrzeni pracy grupowej. Każde biurko może zostać wyposażone w podręczny kontenerek szufladowy mobilny lub dostawny. Możemy zwiększyć powierzchnię roboczą blatu poprzez dodanie przystawki oraz ograniczyć przestrzeń pracy poprzez rozdzielenie biurek panelami dzielącymi.

Meble biurowe Clasic to tanie i dostępne w krótkim terminie wyposażenie biura w podstawowe modele biurek i szaf pracowniczych. Biurka Clasic są dostępne z blatem prostokątnym lub kształtowym. Szafy występują jako zamykane na klucz, lub otwarte i półotwarte regały. Jakość ekonomicznym mebli nie różni się zanadto od systemów droższych, a ich atrakcyjna cena wynika z prostej stylistyki i ogromnej popularności. Wykonywane są w różnych grubościach płyt od 18 mm do nawet 28 mm.

Zainteresował cię produkt? Skontaktuj się z nami!